.NET Backend Developer

Căutăm Middle sau Senior .NET Developer cu experiență în C#, .NET, ASP[.] NET, SQL. Sarcina ta va fi de a dezvolta backend de aplicare web în sectorul imobiliar.
Locație: Chișinău

Roluri și responsabilități:

  • Actualizarea și dezvoltarea de noi caracteristici pe platforma web;
  • Gestionarea API (întreținerea curentă a API-ului și crearea noi API-uri necesare pentru noi caracteristici și integrări);
  • Întreținerea și dezvoltarea bazelor de date;
  • Gestionarea fișierelor de configurare;
  • Șabloane de mapare.

Experienta de minim 3 ani:
·  Experiență în C#;
·  Experiență în .NET;
·  Experiență în ASP[.] NET;
·  Experiență în SQL.
·  Preferred Cloud, Azure, Aws, JS relaționale și non relaționale
.DB;
·  Experiența anterioară cu backend este o necesitate.
·  Limba engleză sau italiană este o necesitate (colegii vor fi în
Italia și vor vorbi engleza sau italiana);

Ce oferim:
·  Pachet salarial competitiv;
·  Să facă parte dintr-un mediu de lucru internațional, dinamic;
·  A plătit zile bolnave și zile de concediu;
·  Bonus de recomandare.
·  Birou cu normă întreagă.
#work #management #cloud #development #developer #aws #database #sql #maintenance #experience #azure

dotnet backend