Blueline image page team
Растите и развивайтесь вместе с blueline

Дерзайте, выберите свои сильные стороны и подайте заявку онлайн!

Страсть к написанию контента
Креативность и инновационное мышление
Серьезность, лояльность, справедливость
Знания в разработке мобильных приложений
Продвинутые знания итальянского языка
Организация, планирование и контроль рабочего времени
Программирование
Figma, Adobe Illustrator, Photoshop & Adobe InDesign
Умения проводить анализ и синтез
0 Выбрано
_ru

default
11-05-2022

Analist Programator (Software Analyst)

Un Analist Programator practic analizează și dezvoltă sisteme de informații
PHP Mysql

angular article
21-03-2022

Angular Developer

Angular developers are talented JavaScript developers who possess knowledge of theoretic concepts of software engineering. Angular developers work on the client side of the software, which is the core activity of the developer. T

website img prestashop
17-03-2022

Prestashop Developer

 Prestashop PHP Mysql 6/7 Html & CSS  Javascript

laraelpython dev
11-03-2022

Python / Laravel Developer

PHP Laravel Mysql 6/7 Html 5  Javascript ES5 ES6  Python v.3.8.4

laravel developer
10-03-2022

PHP Laravel Developer

PHP Laravel HTML & CSS AJAX VueJS JavaScript JQuery mySQL

website img magento
23-02-2022

Web Developer (Magento)

Candidatul va avea ocazia sa invete sa lucreze la proiecte interesante, complexe, atat pe cont propriu cat si in echipa.

backoffice
11-02-2022

Expert comunicare web italiana

Responsabilitățile principale: ·         să interacționeze cu clientul  și  să realizeze conținut scris în acord cu cerințele fiecărui proiect, păstrând […]

android
01-12-2021

Android Developer

Dacă vrei să înveți să lucrezi la aplicații mobile, să dezvolți și să creezi, să participi activ cu idei și feedback-uri, să iți îmbunătățești abilitățile — atunci Blueline este locul potrivit pentru tine.

responsive web design
01-12-2021

Front-End веб-разработчик

Если вы хотите научиться работать с приложениями, разрабатывать и создавать веб-сайты и веб-страницы, активно делиться идеями и отзывами, постоянно совершенствовать свои навыки, то Blueline — это то, что вам нужно.

default
01-12-2021

Analist Servicii Client (limba italiana)

RESPONSABILITĂŢI: — Elaborarea ofertelor clienți business CERINŢE: — Vorbirea limbii italiene; — Cunoștințe minime PC; — Responsabilitate. SE OFERĂ: — […]

cpp featuredimg
01-12-2021

C++ Developer

web design
01-12-2021

UI / UX Designer

Daca vrei sa inveti sa lucrezi cu aplicatii, sa dezvolti si sa creezi website-uri si pagini web, sa participi activ cu idei si feedback-uri, sa iti imbunatatesti abilitatile mereu atunci Blueline este locul potrivit.