Blueline image page team
Crește și dezvoltă-te alături de blueline

Îndrăznește, selectează punctele
tale forte și Aplică Online!

Pasiune pentru content writing
Creativitate și gândire inovatoare
Seriozitate, loialitate, corectitudine
Cunoştinţe în dezvoltarea aplicațiilor mobile
Cunoștințe avansate de limba italiană
Organizare, planificare și gestionare a timpului de lucru
Programare
Figma, Adobe Illustrator, Photoshop & Adobe InDesign
Capacitate de analiză şi sinteză
0 Selectate
_ro

default
11 mai, 2022

Analist Programator (Software Analyst)

Un Analist Programator practic analizează și dezvoltă sisteme de informații
PHP Mysql

angular article
21 martie, 2022

Angular Developer

Angular developers are talented JavaScript developers who possess knowledge of theoretic concepts of software engineering. Angular developers work on the client side of the software, which is the core activity of the developer. T

website img prestashop
17 martie, 2022

Prestashop Developer

 Prestashop PHP Mysql 6/7 Html & CSS  Javascript

laraelpython dev
11 martie, 2022

Python / Laravel Developer

PHP Laravel Mysql 6/7 Html 5  Javascript ES5 ES6  Python v.3.8.4

laravel developer
10 martie, 2022

PHP Laravel Developer

PHP Laravel HTML & CSS AJAX VueJS JavaScript JQuery mySQL

website img magento
23 februarie, 2022

Web Developer (Magento)

Candidatul va avea ocazia sa invete sa lucreze la proiecte interesante, complexe, atat pe cont propriu cat si in echipa.

backoffice
11 februarie, 2022

Expert comunicare web italiana

Responsabilitățile principale: ·         să interacționeze cu clientul  și  să realizeze conținut scris în acord cu cerințele fiecărui proiect, păstrând […]

android
1 decembrie, 2021

Android Developer

Dacă vrei să înveți să lucrezi la aplicații mobile, să dezvolți și să creezi, să participi activ cu idei și feedback-uri, să iți îmbunătățești abilitățile – atunci Blueline este locul potrivit pentru tine.

responsive web design

Front-End Developer

Daca vrei sa inveti sa lucrezi cu aplicatii, sa dezvolti si sa creezi website-uri si pagini web, sa participi activ cu idei si feedback-uri, sa iti imbunatatesti abilitatile mereu atunci Blueline este locul potrivit.

default

Analist Servicii Client (limba italiana)

RESPONSABILITĂŢI: – Elaborarea ofertelor clienți business CERINŢE: – Vorbirea limbii italiene; – Cunoștințe minime PC; – Responsabilitate. SE OFERĂ: – […]

cpp featuredimg

C++ Developer

web design

UI / UX Designer

Daca vrei sa inveti sa lucrezi cu aplicatii, sa dezvolti si sa creezi website-uri si pagini web, sa participi activ cu idei si feedback-uri, sa iti imbunatatesti abilitatile mereu atunci Blueline este locul potrivit.